-Avril Lavigne-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Avril Lavigne-

Avril Lavigne HayranLarı Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Avrilin yaşantısı ve zevkleri

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 34
HobiLer : AvriLmLe iLqiLenmek..
LakaBın : KubrocK =)

Avrilin yaşantısı ve zevkleri Empty
MesajKonu: Avrilin yaşantısı ve zevkleri   Avrilin yaşantısı ve zevkleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 4:33 pm

Nasıl Besleniyor? : "Genellikle sağlıklı beslenmek için yediklerime dikkat ediyorum.Vejeteryan bir beslenme biçimim var."

Stili : "Siyah dışında bir renkte giyinmekten hoşlanmıyorum.Dickies,E.C Star gibi markaları,siyah pantolonları ve büyük metal işlemeli kemerleri seviyorum."

Favori Makyaj Ürünleri : "Benim her zaman kullandığım güzellik ürünlerinin markası ChapStick.Alexis Vogel'in eyeliner'ını da seviyorum." Avril ilgi çekici bir makyaj yapmak isterse,Jet'in Prescriptives eyeliner'ını,Asher'ın Delux rujunu kullanıyormuş.

Nasıl Spor Yapıyor? : "Koşmayı çok seviyorum.Otelde kaldığım zamanlarda jimnastik yapmam pek mümkün olmuyor.Her gün benim için irbirinden çok farklı ve hareketli.Bu neenle bir egzersiz planına uymam çok zor"
https://avrilavigne.forum-canada.com
AmYrmak
Moderatör
Moderatör
AmYrmak

MesajKonu: Geri: Avrilin yaşantısı ve zevkleri   Avrilin yaşantısı ve zevkleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 4:58 pm

sağol adminimm
{AvriL-L}
Moderatör
Moderatör
{AvriL-L}

Kadın Mesaj Sayısı : 103
HobiLer : Fotograf koLeksiyonu yapmakk
LakaBın : CaKecreaM

MesajKonu: Geri: Avrilin yaşantısı ve zevkleri   Avrilin yaşantısı ve zevkleri Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 10:53 am

sağoL cnm

Avrilin yaşantısı ve zevkleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» avrilin çantasındakiler
» AVRİLİN SOY AĞACI
» Avrilin film resimleri
» Avrilin Britney için söyledikleri